Logo

Biznesa portāla financenet.lv jaunajā rubrikā − NicePlace
27. 10. PLKST. 19:35

Re nu, uz kādu brīdi esam populāri. Lai gan virtuālās vides popularitāte lielākoties izvēršas divdabīga.

 

Interneta portāla www.tvnet.lv finansu informācijas blokā www.finacenet.lv ir publicēts raksts par mums − NicePlace − ar nosaukumu „Ģimenes biznesu sāk no nulles”. Kā noskaidrojām, ar mums ir aizsākta rakstu sērijā, kurā portāls vēlas iepazīstināt ar uzņēmējiem, kas veiksmīgi pārdzīvojuši vienus no ekonomiski smagākajiem laikiem Latvijas vēsturē. Ļoti ceram, ka tiešām esam pārdzīvojuši (tpu, tpu, tpu!), jo tādu ļoti spožu gaismu tuneļa galā vēl neredzam, bet pamale nedaudz ir sākusi sārtoties. 

 

Šķiet, ka šodien tas ir bijis viens no portāla komentētākajiem rakstiem. Paši izlasījām pirmos 20 komentārus, kas bija plkst. 8.00 un sapratām, ka ieskata gūšanai ar tiem ir gana.

 

Sirsnīgs paldies visiem, kas pauda prieku par NicePlace, par laba vēlējumiem, uzmundrinājumu utt. − šie labi vārdi par to, ko mēs darām, bieži vien dod spēku un ļauj saredzēt darītā jēgu, kad drusku nolaižas rokas. Un veiksmi savu priekšstatu īstenošanā tiem, kam allaž šķiet, ka viņi visu zina labāk. Kā teica Zane vienā citā sarunā par NicePlace: „Lai patiktu visiem, jādrukā pieclatu banknotes”. Un, vēlams, arī jādala par velti :)

 

Rakstu lasiet http://www.financenet.lv/

 

Paldies raksta autorei Santai par pacietību, uzklausot mūs teju divu stundu garumā un Ingaram par bildēm!

 

p.s. Tā nulle mūsu sarunā bija domāta pārnestā nozīmē :)