Logo

Grāmatu un kultūrpreču mājas “NicePlace Mansards” atvēršanas svētki
26. 11. PLKST. 21:15

Noslēpumu vairs nav – NicePlace kopīgi ar grāmatu apgādu "Mansards" veidotais firmas veikals, grāmatnīca, kafejnīca vai vienkārši telpa, ko esam nodēvējuši par grāmatu un kultūrpreču māju “NicePlace Mansards”, aktīvi top iekārtota un savas durvis publikai Barona ielā 21A, kas ir iekšpagalma ēka, vērs sestdien, 30. novembrī. Mīļi gaidīsim jūs visus ciemos! Un, lai kaut cik paspētu parunāt ar visiem ciemiņiem, pasākums notiks visas dienas garumā  no plkst. 12.00 līdz līdz pat vēlam vakaram, cik nu mums pietiks spēka, jo nenoliegsim, ka nogurums sāk iekrāties.

Protams, darbi telpas sagatavošanā jau kādu brīdi notiek: meistars Ignāts ir aktīvi nodarbojies ar kosmētiskā remonta veikšanu, galdnieks Juris projektējis grāmatu plauktus, santehniķis Imants cīnījies ar ūdens cauruļu pieslēgumu, kas ļaus mums ierīkot kafijas vietu, Lauris nr.1 piešķir atjaunotu skatu kafijas stūrīša mēbelēm, Lauris nr.2 veido izkārtni un vēl, un vēl. Paldies viņiem visiem!

Esam optimisti, bet neesam gluži naivi un saprotam, ka nespēsim jūs uzņemt 100% ideāli aprīkotā un iekārtotā telpā, taču domājam ilgtermiņā, un līdz ar to laiks iedzīvot savu māju, saprast, kas un kur ir vislabāk jāizvieto, lai mēs visi justos vismājīgāk utt., mums pietiks atliku likām. Arī Rīgu taču neuzbūvēja vienā dienā!

Telpa aizvien vairāk piepildās ar mēbelēm, zāle spirgtuma ienešanai ziemīgajā atmosfērā dīgst, rāmji rātni gaida, kad tajos tiks ielogotas fotogrāfijas, prātā virmo idejas, ko un kā vēl paspēt, lai līdz sestdienai mūsu jaunajā publiskajā mājvietā būtu iespējami jauki. Sākam arī jau piepildīt plauktus. Un sajūta, kaut arī nogurums, ir laba, jo mēs visi sen jau bijām pelnījuši ietu, kur visas NicePlace lietas ir vienuviet :)