Logo

NicePlace aicina uz vēsturisko filmu skati Cēsīs
30. 07. PLKST. 12:46

Arī šogad NicePlace atbalsta Cēsīs notiekošo vēsturisko filmu skati, kas šogad norisināsies no 12. līdz 14. augustam ar nosaukumu „Femina in medio aevo” (Sieviete viduslaikos − latīņu val.) Cēsu viduslaiku pilī un pils dārzā.

 

Oficiālais pasākuma pieteikums skan šādi: „Cēsu pils − varenākais viduslaiku cietoksnis Latvijā, filmu skatē simbolizēs laikmetu, kurā valdīja vīrieši. Savukārt, skates programmā iekļautās filmas rosinās skatītājus meklēt atbildes uz jautājumu − kāda šajā vīriešu laikmetā bija sieviete. Vairāk par sievietes dzīvi viduslaikos.”

 

Trīs dienās divās Cēsu pils Rietumu torņa zālēs un, iestājoties vakara krēslai, brīvā dabā uz lielā ekrāna pils dārzā un pagalmā tiks izrādītas astoņas spēlfilmas, divas dokumentālās filmas un četras animācijas filmas bērniem. Filmas tiks demonstrētas oriģinālvalodās ar subtitriem vai sinhrono tulkojumu latviešu valodā. Būs arī īpašie ar filmu skates tēmu saistītie pasākumi.

 

Uzziniet vairāk www.filmuskate.cesis.lv

 

Biļetes uz visām skates filmām var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs visā vai www.bilesuparadize.lv. Ņemiet, lūdzu, vērā, ka vietu skaits Cēsu viduslaiku pils zālēs ir ierobežots!

 

 

vēsturisko filmu skate