Logo

NicePlace viesmākslinieku pastkartes
5. 07. PLKST. 12:05

Nododam jūsu vērtējumam mākslinieču māsu Penču, mūsuprāt, mīlīgi un asprātīgi veidotās  pastkaršu sērijas „Bebri” (Dita Pence) un „Dari pats!” (Anta Pence). Vairāk kā 80 tūkstošu bebru ir atzinuši Latviju par jauku vietu un līdz ar to godam nopelnījuši atrasties uz NicePlace pastkartēm Ditas interpretācijā. Jo interesantāka un apspēles cienīga ir šo dzīvnieku atrašanās pašā Rīgas centrā − Operas kanālā.  Savukārt Antas veidotā pastkaršu sērija „Dari pats!” ir daudzfunkcionāla: varat šīs pastkartes izmantot kā izšuvumu paraugus un izgatavot sev, piemēram, adatu spilventiņu vai tml.; varat paši iesaistīties pastkartēs redzamajās darbībās. Vārdusakot − dariet paši pēc jūsu izvēles! :)

 

Vēl divas pastkartes ir mākslinieka Andra Vītoliņa darbu − gleznas „Trīsvienība. In Memoriam” un sienas gleznojuma „Ātrā palīdzība” − reprodukcijas. Varat atmiņā atsaukt laikus, kad Padomju Latvijas un Rīgas ceļus piepildīja viņa pastkartēs redzamie transportlīdzekļi. Vai vienkārši gūt prieku no šiem gleznojumiem pašiem par sevi! NicePlace, piemēram, dara gan vienu, gan otru. :)

 

Jāsaka, ka šī ir pirmā reize NicePlace pastāvēšanas vēsturē, kad suvenīru veidošanā pēc mūsu uzaicinājuma ir iesaistījušies viesmākslinieki. Par to viņiem gods un slava!

 

 

Rīgas bebri dienā Rīgas bebri naktī Latvijas bebri Latvijas bebri-muzikanti   

Dari pats! Nr. 1 Dari pats! Nr. 2 Dari pats! Nr. 3 Dari pats! Nr. 4   

Transporta trīsvienība Ātrā palīdzība