Logo

NicePlace lasa žurnālu „Astes”
1. 12. PLKST. 11:38

Jaunākajā žurnāla numurā raksts par mūsu veidoto kaķu kalendāru "Kad tavam kaķim ir vārda diena?"

Paldies Ilzei Polei par sarunu, kas notika brīdī, kad tas vēl bija tapšanas procesā un emocijas par mūsu iedvesmas dzīvnieka kaķa Karbofosa aiziešanu bija jo dzīvas un sāpīgas. Bet, vieta nemīl palikt tukša. Kalendāra atvēršanas pasākumā viena no apmeklētājām mūsu māksliniecei Zanei teica, ka, ja kaķi varētu rakstīt testamentu, viņi novēlētu savu pilno bļodiņu kādam, kam tā ir ļoti vajadzīga. Un kāds pie tās bija ticis jau tobrīd.

Tā ja, neraugoties uz sākotnēji kategorisko "nekad vairs", NicePlace atkal ir iedvesmas dzīvnieks. Kalendāru veidojot, Zane lasīja grāmatu, kurā viens no tēliem bija milzis Katberts, kurš jutās vientuļš un gribēja draudzēties. Viņai šķita, ka tas būtu piemērots vārds kaķim. Tagad mums ir Katberts, pašreiz vēl tramīgs – autostāvvietā atrasts salstošs, izsalcis un pīkstīgs – rižs kaķu jaunulis, kuram Karbofoss ir atstājis savas pilnās bļodiņas. Un vārda diena viņam būs vēl šogad 24. decembrī.

Meklējiet kalendāru un arī plānotājus ar kaķu tematiku un vārda dienām mūsu "firmas" veikalā – grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" – Barona ielā 21A vai tepat, mūsu virtuālās mājvietā!