Logo

NicePlace piedāvājums Ziemassvētku apsveikumiem
8. 12. PLKST. 19:51

Ja pieturaties pie tradicionālām un taustāmām vērtībām un vismaz reizi gadā – uz Ziemassvētkiem – izsūtat draugiem apsveikumus, ko saņemt nevis elektroniskajā pastkastē, bet pie durvīm, sētas vai daudzdzīvokļu ēkas priekštelpā esošajā, pirmkārt, ir laiks par to sākt domāt; otrkārt, NicePlace ir, ko jums piedāvāt!

Jau vairākus gadus katra gada nogalē NicePlace rada jaunus Ziemassvētku apsveikumus. Tas ir veids, kā mums pašiem atcerēties, kuras kartiņas no sava piedāvājuma klāsta esam draugiem sūtījuši un kuras nē :) Jo arī mēs vismaz reizi gadā uzspringstam un izsūtam kartiņas vismaz retāk satiktajiem un tālāk no mums esošajiem radiem un draugiem.

Pērnajā gadā tapa interesanta gada nogales svētku apsveikumu četrotne uz Līgatnes papīrfabrikā ražotā akvareļu papīra – zīmējumi ar ūdens krāsām, ko papildina zīmuļa grafīta simulācija ar sudraba krāsu, pavisam nedaudz pērļaini vizoša. Šogad, savukārt, radītas divas dubultās kartiņas mīlīgā izmērā – 100x105 mm (jau salocītā veidā) –, un uz tām redzamas no tuvas NicePlace draudzenes privātkolekcijas aizlienētas viņas vecmāmiņas Emīlijas Marijas Līcītes 1930. gados darinātas sedziņas.

Tāpat piedāvājam atlikumus no iepriekšējo gadu Ziemassvētku kartiņu kolekcijām, kas, iespējams, ne tik seniem  NicePlace darbības cienītājiem ir jaunums. Visa mūsu piedāvājumā esošo svētku kartiņu izvēle redzama izvēlnē "papirs/kartinas", papildus kreisajā malā ieslēdzot atlases kritēriju "Ziemassvētku". Iesakām svētku kontekstā aplūkot arī kartiņas no papīrlietu kolekcijas AUSTRA. Un, protams, visas pastkartes un kartiņas ir nopērkamas mūsu veikalā Rīgā, Barona ielā 21A.