Logo

Ziemassvētku dekori no Līgatnē ražota atkārtoti pārstrādāta papīra
7. 12. PLKST. 14:39

Esam uz svētkiem sarūpējuši jaunu NicePlace produktu − Ziemassvētku (vai vienkārši ziemā esošu svētku) rotājumu komplektu, kas tapis uz mūsu iecienītā Līgatnes papīra, kura ražošanai izmantota makulatūra. NicePlace pašu vidū šo produktu jau iedēvējis par Ziemassvētku konstruktoru :)

 

Komplektā ietilpst 6 iekarināmi rotājumi ar trīs veida apdrukām. Tātad, iztērējot Ls 2.50 un iegādājoties vienu komplektu, jūs tiksiet pie 3 dažādām sniegpārsliņām un 3 dažādiem bumbuļiem. Komplektā ietilpst arī 6 gb. baltas lentītes, lai nav lieki jāmeklē. Apdruka ir abpusēja, tajā kombinēta balta krāsa ar zeltu, kas kopā ar Līgatnes ražoto papīru veido savdabīgi elegantu risinājumu.

 

Bildē varat aplūkot galarezultātu − jau rotājumam izmantotu produktu. Bet, par cik NicePlace eglīte aug aiz loga un to nocirst un pārvietot iekštelpās neplānojam, izdekorējām vāzē ievietotus zarus. Ļoti laba alternatīva!

 

Tikpat laba alternatīva ir komplektiņu sadalīt daļās un iepriecināt ar mazu dāvaniņu 6 draugus/kolēģus/paziņas. Ir varianti :)

 

Meklējiet grāmatnīcā 1/4 Satori, koncepta veikalā „Riija” un īpašajos Ziemassvētku veikalos!

 

 

Ziemassvētku rotājumiZiemassvētku rotājumiZiemassvētku rotājumi