Logo

NicePlace Ziemassvētku kartiņas ir klāt!
5. 12. PLKST. 23:40

Kā jau ļāvām nojaust, NicePlace bija aizņemti ar aktīvu darbību Ziemassvētku apsveikuma kartiņu radīšanas jomā un tagad visi mīļi aicināti novērtēt rezultātu!

 

Piedāvājam Jums trīs kartiņu sērijas, tādejādi vairāk vai mazāk piekļūstot visādām gaumēm un dvēseles noskaņojumiem:

1. Dubultās Ziemassvētku apsveikuma kartiņas ar četriem dažādiem Zanes zīmējumiem akvareļu

tehnikā − mīļas un jaukas: http://www.NicePlace.lv/lv/lietas/pastkartes/ziemassvetku/krasainas

 

2. Nedaudz ekskluzīvas − uz viegli iedzeltena (smalki to var nodēvēt par ziloņkaulu:) ) papīra, dubultas, eleganti atturīgas un ar Ziemassvētkiem piemērotu nelielu spožuma devu (sarkana pusmatēta folija, kas, diemžēl, elektroniskajā kartiņas versija ne īpaši labi „nolasās”, bet ir!): http://www.NicePlace.lv/lv/lietas/pastkartes/ziemassvetku/folijspiede

 

3. Visplašākā kartiņu sērija ir tapusi uz mums tik mīļā Līgatnē no otrreiz pārstrādāta papīra ražotā kartona. Tās, kā jau ierasts, ir vienkārtīgas, bet šoreiz tikušas pie svētkiem piemērotiem mīlīgi noapaļotiem stūriem: http://www.NicePlace.lv/lv/lietas/pastkartes/ziemassvetku/ligatnes

 

Pasūtot tieši no mums, kartiņu izmaksām būs sava veida matemātiskā regresija :), ko skatīt sīkāk  pie katra Ziemassvētku kartiņu veida.

 

Tos, kuri noteikti vēlas kartiņas iepriekš savām acīm apskatīt un rokām aptaustīt, informējam, ka NicePlace Ziemassvētku kartiņas var iegādāties teju visās sadaļā KUR IR NicePlace LIETAS? uzskaitītajās vietās.

 

Savukārt, visus, kas vēlas atbalstīt labdarību, aicinām NicePlace Ziemassvētku kartiņas iegādāties veikalā „Otrā Elpa” ( http://www.NicePlace.lv/lv/atbalsta/otraelpa ).