Logo

Aktualitātes 2008

2008-11-23

NicePlace Mārtiņdienas gadatirgū Helsinkos

Pateicoties Igaunijas Radu tautu programmai, ar mūsu lībiešu lietām piedalījāmies ikgadējā Mārtiņa gadatirgū Helsinkos, kuru organizēja biedrība Tuglas-seura, jeb vienkārši izsakoties – biedrība Somijas un Igaunijas sadraudzībai. Tirgus bija varen labs un interesants, ar priekšnesumiem un tā. Bet īpašu prieku sagādāja Timo Hanhivāra no Starptautiskās lībiešu draugu biedrības, kurš ir vienkārši nepārspējams pārdevējs. Tiesa gan – gadatirgu apmeklējusī Somijas prezidente Tarja Halonena uz Timo gan paskatījās, taču, neko nenopirkusi, aizgāja pie desu stenda :)

Lasīt visu rakstu
2008-11-09

Esam atvēruši veikalu Vecrīgā

Pavisam strauji un zināmā mērā pat pašiem negaidīti esam atvēruši savu veikalu Vecrīgā, Laipu ielā 5. Jāsaka, ka ilgi nevarējām izdomāt, kā tad veikalu pareizi nodēvēt. Sākumā bija doma saukt to par firmas veikalu. Taču tad prātā sāka nākt visādas neskaidras atmiņas par „firmas džinsiem” un šī doma tika atmesta. Pēc tam parādījās dažādas variācijas par tēmu salons: salonveikals, veikals–salons un tā tālāk. Taču arī salons vairāk asociējās ar vietu, kur tirgo ziedus, vai arīdzan iestādījumu, kurā smalki kungi ietur smalkas maltītes. Tāpēc nolēmām atmest visu lieko un nosaukt to vienkārši – par NicePlace veikalu :)

Lasīt visu rakstu
2008-08-24

NicePlace lietas Rīgas lidostā un Vecrīgā

Tagad mūsu lietas tapušas nopērkamas arī veikalos Rīgā, divos stratēģiski svarīgos punktos – Rīgas Starptautiskajā lidostā un Vecrīgā.

Lasīt visu rakstu
2008-08-10

NicePlace un starptautiskais SAAB klubu salidojums

No 5. līdz 10. augustam Latvijā norisinājās starptautiskais SAAB klubu salidojums. Tas nozīmē, ka SAAB klubu dalībnieki no visas pasaules pulcējās vienkop Latvijā, lai parādītu savus SAAB, paraudzītos uz citu SAAB un vienkārši jautri un kopīgi pavadītu laiku.

Lasīt visu rakstu
2008-07-28

NicePlace lietas Rēzeknē

Latgales un Latvijas lietas nonākušās arī Rēzeknē: mākslas salonā – bārā „Mōls” Latgales ielā 22/24. Šo salonu, starp citu, bijām ielāgojuši jau visai sen. Pirmo reizi tāpēc, ka uz tā durvīm atradām intriģējošu plāksnīti „Latgales kulinārais mantojums”. Ar to, starp citu, iesakām iepazīties ciešāk!

Lasīt visu rakstu
2008-07-12

NicePlace Dziesmu un deju svētku gadatirgū

Ar nu jau pavisam nopietnu projektu piedalījāmies Dziesmu un deju svētku gadatirgū Vērmanīti. Kārtējo reizi uzņēmāmies šefību pār lībiešiem un līdztekus visam citam sadarbībā ar Līvõ Kultūr Sidām (Lībiešu Kultūras centru) uz gadatirgus laiku izveidojām arī lībiešu informācijas punktu. Turklāt noorganizējām arī lībiešu mūzikas koncertu gadatirgus lielajā estrādē. Interesentu bija daudz un mums arī bija interesanti.

Lasīt visu rakstu
2008-06-07

NicePlace Brīvdabas muzejā

Ar nule tapušajām kreklu un kartiņu sērijām piedalījāmies Brīvdabas muzeja gadatirgū. Divas dienas ilgušais pasākums bija visnotaļ pozitīvs un iespaidiem bagāts. Tā taču bija pirmā reize, kad mūsu Rīgas un Latvijas lietas bija kaut kur publiski apskatāmas un aptaustāmas. Tāpēc ar prieku paši stāvējām pie letes un klausījāmies, ko par mums domā un saka. Un jāteic, ka bija interesanti :)

Lasīt visu rakstu
2008-04-01

Top Rīga un Latvija

Pēc ilgāka dažādiem citiem interesantiem projektiem pārlieku bagāta pārtraukuma ar pilnu sparu esam ķērušies pie NicePlace. Top Rīgas un Latvijas dizaini. Zinošie jau ir nobalsojuši par saviem iecienītākajiem. Tagad gaidām rezultātu. Rezultāts noteikti būs.

Lasīt visu rakstu