Logo

Aktualitātes 2009

2009-12-22

Brīnumjauku 2010. gadu!

Lasīt visu rakstu
2009-12-16

NicePlace „Ziemassvētku veikalā” Vecrīgā

Tikai trīs nedēļas, no šodienas līdz pat pareizticīgo Ziemassvētkiem Vecrīgā, Vaļņu ielā 26, iepretim t/c „Centrs”, darbosies „Ziemassvētku veikals”.

Lasīt visu rakstu
2009-12-12

NicePlace radošās telpas „Tasty” Ziemassvētku veikalā Martas ielā 1

Jau otro gadu radošā telpa „Tasty”, kas atrodas Martas ielā 1, rīko Ziemassvētku dāvanu pop-up veikalu. Veicot izlasi, „Tasty” darbinieki ir parūpējušies par to, lai piedāvājumā valdītu dažādība, asprātība, dizaina izjūta un praktiskums. Informācija par projektu un neliels ieskats dāvanu klāstā būs apskatāms īpaši šim gadījumam veltītā mājas lapā http://www.tastydavanas.lv

Lasīt visu rakstu
2009-12-10

NicePlace ¼ Satori

Jau no 2. novembra Lāčplēša ielā 31 durvis ir vērusi jauna grāmatnīca, lasītava un reizē tikšanās vieta.

Lasīt visu rakstu
2009-12-07

Vaira Vīķe-Freiberga pie NicePlace stenda

6. decembrī NicePlace pirmo reizi piedalījās Starptautiskajā Ziemassvētku labdarības tirdziņā, ko ik gadu organizē Starptautiskais Rīgas sieviešu klubs (International Women's Club of Riga). Šogad tirdziņš, jau trīspadsmitais pēc kārtas, notika Reval Hotel Latvia. Pasākumā piedalījās ap divdesmit aktīvāko ārvalstu vēstniecību Latvijā, pārsteidzot tirdziņa apmeklētājus ar savu valstu tradicionālo virtuvi, rokdarbiem un citiem izstrādājumiem (īpaši efektīgas bija Gruzijas vēstniecības meitenes vizuļojošos tērpos!). Līdz ar to apmeklētāji lielākoties bija Latvijā mītošie ārzemnieki, bet netrūka arī vietējo. Jebkurā gadījumā, atmosfēra bija ļoti pozitīva un rosīga jau no plkst. 11.00, kad tirdziņu oficiāli atklāja bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Lasīt visu rakstu
2009-12-05

NicePlace Ziemassvētku kartiņas ir klāt!

Kā jau ļāvām nojaust, NicePlace bija aizņemti ar aktīvu darbību Ziemassvētku apsveikuma kartiņu radīšanas jomā un tagad visi mīļi aicināti novērtēt rezultātu!

Lasīt visu rakstu
2009-11-27

Somijas prezidente pie NicePlace stenda

22. un 23. novembrī Helsinkos notika kārtējais Mārtiņdienas gadatirgus, kurā ar ar pašu veidotajām lietām par lībiešu tēmu un vēl arī citiem ražojumiem otro reizi piedalījās arī NicePlace. Kā jau ierasts, sadarbībā ar Līvõ Kultūr sidām (Lībiešu Kultūras centru) un Lībiešu draugu biedrību.

Lasīt visu rakstu
2009-11-10

Pastkaršu sūtīšanas prieks

NicePlace ļoti nopriecājās, atrodot savas pastkartes vispasaules kartiņu apkārtsūtīšanas lapā
http://www.postcrossing.com/gallery/LV

Lasīt visu rakstu
2009-09-21

NicePlace pārmaiņu laiks

Daudzi jau ir informēti, daļai no jums tas būs negaidīti, taču dzīves realitāte ir tāda, ka pēc konstruktīvām pārdomām, kā tad vispareizāk pārziemot, nolēmām savu NicePlace veikaliņu Laipu ielā 5, slēgt.

Lasīt visu rakstu
2009-09-13

Baltā nakts NicePlace

Baltās nakts pasākuma „PIKNIKS: iluzorās vīzijas” (īsfilmu kinoteātri) ietvaros pie NicePlace veikala Vecrīgā demonstrējām trīs dokumentālās filmas par lībiešiem un viņu dzīves telpu.

Lasīt visu rakstu
2009-08-28

Esam „zaļi”

 

Lasīt visu rakstu
2009-08-24

„Laipu ielas republika” − vēlreiz svētki mūsu ielā!

Sestdien, 22. augustā, mūsu − Laipu ielā − atkal bijām sarīkojuši svētkus jums un arī paši sev ar nosaukumu „Laipu ielas republika”. Jau otro reizi šajā gadā piedāvājām iepazīties ar ielas iemītniekiem un iesaistīties radošajās aktivitātēs vai vienkārši baudīt atmosfēru.

Lasīt visu rakstu
2009-08-21

Rīgas pastkaršu sērija

Šeit, mūsuprāt, tieši vietā ir citāts no bērnu dienu literatūras „Čeburaška un krokodils Gena”: „Mēs cēlām, cēlām & uzcēlām!” :)

Lasīt visu rakstu
2009-07-22

NicePlace atkal aicina uz viduslaiku aktivitātēm

Pateicoties Zanes kādreizējai aktīvajai dalībai Baltijas viduslaiku festivālu organizēšanā, NicePlace savā ziņā ir kļuvuši par Livonijas viduslaiku vēstures rekonstrukcijas aktīviem atbalstītājiem :) Tālab ar prieku ziņojam, ka interesentiem tagad ir pieejami ne tikai atsevišķi vēstures norisēm vairāk vai mazāk veltīti pasākumi, bet Turaidā ikviens ir laipni gaidīts Livonijas viduslaiku apmetnē Godesverdera (Dieva sala).

Lasīt visu rakstu
2009-07-13

NicePlace iekaro Kuldīgu

Jau pirms kāda laika NicePlace ir „iekarojuši” Kuldīgu − mūsu darinājumi šajā pilsētā atrodami pat divās vietās − Kuldīgas bendes namiņā (netālu no Ventas rumbas vecpilsētas pusē) & „Smukumbodē” pašā pilsētas centrā uz gājēju ielas.

Lasīt visu rakstu
2009-06-19

Jaunumi NicePlace virtuālajā mājvietā

Ņemot vērā to, ka svētki ir jau pie namdurvīm, NicePlace ir nākuši pie atskārsmes, ka pie svētkiem piederas dāvanas :) Un nesakiet, ka šāds uzstādījums vairāk piedienas Ziemassvētkiem! Patiesībā, mēs uzstājīgi joprojām cenšamies uztvert Latviju kā jauku vietu, kāda tā arī ir, neraugoties uz valstiskajām supernegācijām, un kaut nedaudz vairot jaukās sajūtas.

Lasīt visu rakstu
2009-06-02

Svētki mūsu ielā

NicePlace kopā ar pārējiem Laipu ielas iemītniekiem − Žagatas Martas bodi, Stikla galeriju, Sāmsalas kalējiem, Art Gocha studiju un salonu Laipa − 30. maijā bija sarīkojuši Laipu ielas svētkus.

Lasīt visu rakstu
2009-05-25

NicePlace pirmais korporatīvais pasākums

Kā jau pirms neilga laika ziņojām un arī piedāvājām piedalīties jebkuram no jums, 23. maijā norisinājās kārtējais SAAB kluba organizētais pasākums – Ziedu rallijs – Ziemeļkurzemē. Tā kā šoreiz pasākums tika rīkots kopā ar Antīko automobiļu klubu, skatītājiem Talsos bija iespēja aplūkot gan visdažādāko modeļu SAABus, gan visādus vecāka gadugājuma braucamos. Mums, savukārt, šāds dubultorganizatorisms ļāva piedalīties ar diviem automobiļiem – SAAB 96 un RAF 2203. Pie kam otrais, pasākuma laikā iedēvētais par zilo vali, viennozīmīgi šoreiz bija galvenais, kā to var spriest arī pēc mūsu komandas noformējuma :)

Lasīt visu rakstu
2009-05-15

NicePlace aicina uz viduslaiku svētkiem

Cēsīs, 2009. gada 6. un 7. jūnijā − WENDENE 1378

Lasīt visu rakstu
2009-04-20

NicePlace atbalsta Ideju partneru fonda projektu

NicePlace sveic visus ar pavasara reālu iestāšanos :)

Lasīt visu rakstu
2009-04-02

Jaunas krāsainas tarbas

Tuvojoties (cerams:)) siltajam laikam un aktīvākai tarbu lietošanas sezonai, to klāstu papildinājušas jaunas krāsainas tarbas – ar Jūgendstila dizainu, kas jau bija pieejams uz T krekliem, kā arī sarkanas ar latviešu ornamentiem (jau redzēti uz krekliem un nebalinātajām tarbām).

Lasīt visu rakstu
2009-03-15

NicePlace lietas Cēsīs

Tagad NicePlace lietas atrodamas arī vienā no skaistākajām Vidzemes vietām – Cēsīs. Par to īpaši liels prieks ir Zanei, kura savulaik piedalījusies Cēsīs notikušo Viduslaiku festivālu organizēšanā. Un arī Valtam, jo pats pēdējais zināmais Cēsu lībietis – Mārcis Sārums – ir cēlis Cēsu Jāņa baznīcas torni. Kā arī Tomam, kurš, starp citu, arī ir piedalījies vairākos Viduslaiku festivālos :)

Lasīt visu rakstu
2009-02-02

NicePlace atbilde krīzei

Lai kā mums gribētos pozicionēt Latviju kā tikai un vienīgi jauku vietu, mēs tomēr dzīvojam tepat un tāpat kā visi. Tas nozīmē, ka Latvijā patlaban notiekošais tieši un nepastarpināti ietekmē arī mūs. Un nedz valstiskā, nedz sociālā, nedz ekonomiskā ziņā nekas īsti jauks jau nav.

Lasīt visu rakstu
2009-01-01

Laimīgu jauno 2009. gadu!

Sagaidot jauno 2009 gadu, atļāvāmies nedaudz atvilkt elpu – Valts atsvaidzināja savas ungāru valodas iemaņas, Zane izlēkājās čigaiņu mūzikas pavadībā un Toms spēlēja ballīti.

Lasīt visu rakstu