Logo

Aktualitātes 2010

2010-12-07

NicePlace piedalās īpašajos Ziemassvētku veikalos/projektos

Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šajā pirmssvētku sezonā NicePlace ir aicināti (un arī piekrituši uzaicinājumiem) piedalīties vairākos īpaši svētkiem organizētos veikalos/projektos.

Lasīt visu rakstu
2010-12-07

Ziemassvētku dekori no Līgatnē ražota atkārtoti pārstrādāta papīra

Esam uz svētkiem sarūpējuši jaunu NicePlace produktu − Ziemassvētku (vai vienkārši ziemā esošu svētku) rotājumu komplektu, kas tapis uz mūsu iecienītā Līgatnes papīra, kura ražošanai izmantota makulatūra. NicePlace pašu vidū šo produktu jau iedēvējis par Ziemassvētku konstruktoru :)

Lasīt visu rakstu
2010-12-01

Pastkartes ar bērnu zīmējumiem ir tapušas!

1. decembrī Cēsu izstāžu namā norisēja oktobra beigās notikušā bērnu zīmēšanas darbnīcas-konkursa „Mana Latvija” noslēgums un, protams, rezultātu paziņošana.

Lasīt visu rakstu
2010-11-30

Jaunas Ziemassvētku kartiņas sadarbībā ar LNVM

Pirmssvētku darbošanās jau pilnā sparā. Ļoti ceram, ka tā ir zīme, ka paši svētki būs rāmi un jauku emociju pilni.

Lasīt visu rakstu
2010-11-25

NicePlace piedalās Starptautiskā sieviešu kluba organizētajā Ziemassvētku labdarības tirdziņā

Nu jau otro gadu mēs − NicePlace − piedalamies Rīgas Starptautiskā sieviešu kluba organizētajā Starptautiskajā Ziemassvētku tirdziņā, kura mērķis ir palīdzēt daudzām labdarības organizācijām Latvijā. Tirdziņš notiks svētdien, 28. novembrī, viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvia (Brīvības un Elizabetes ielas stūris) no plkst. 11:00 līdz 17:00.

Lasīt visu rakstu
2010-11-18

Pirmie rezultāti bērnu zīmējumu konkursā

Latvijas valsts dzimšanas dienā, 18. novembrī, Cēsu Tūrisma informācijas centrā tika atklāta Cēsu pilsētas un novada bērnu zīmējumu izstāde „Mana Latvija”. Izstādē, kas Lāčplēša dienā jau bija apskatāma Rīgas pilī, redzami 90 bērnu zīmējumi, kas tapa NicePlace sadarbībā ar Cēsu pašvaldības aģentūru „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” un Latvijas Nacionālo vēstures muzeju (LNVM) organizētajā zīmēšanas darbnīcā-konkursā skolēnu rudens brīvdienās Cēsīs.

Lasīt visu rakstu
2010-11-17

Laikraksta „Diena” žurnāliste Ieva Puķe NicePlace pozicionē kā nacionālos romantiķus

Laikraksta „Diena” 16. novembra numurā bija lasāms žurnālistes Ievas Puķes raksts par NicePlace ar nosaukumu „Nacionālie romantiķi”. Saruna ar Zani un Valtu notika vienu aizvadīto un otru tūdaļ esošo valsts svētku un īpaši tiem sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju izdoto patriotisko pastkaršu kontekstā.

Lasīt visu rakstu
2010-11-12

Patiesi brīnišķīga diena

11. novembris NicePlace un, domāju, arī ļoti ļoti daudziem Latvijas iedzīvotājiem, bija patiesi brīnišķīga diena. Tik daudz saviļņojošu brīžu, neviltotu emociju un spēku vienotībā izjutuši nebijām sen. Protams, liela nozīme bija tam, ka atradāmies svētku epicentrā Rīgas pilī.

Lasīt visu rakstu
2010-11-04

NicePlace pienesums Lāčplēša dienas programmai Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā Rīgas pilī

Lāčplēša dienā Latvijas Nacionālais vēstures muzejs (LNVM) tradicionāli izstādīs vienu no Latvijas vēstures dārgumiem – Lāčplēša Kara ordeņa komplektu, kas savulaik pasniegts Latvijas armijas ģenerālim Jānim Balodim (1881–1965). Kopš 1988. gada tikai reizi gadā – Lāčplēša dienā – Rīgas pils trešajā stāvā to izstāda publiskai apskatei, padarot muzeja apmeklējumu par vienu no Lāčplēša dienas atzīmēšanas rituāliem.

Lasīt visu rakstu
2010-11-04

Piedalies 8 jaukāko zīmējumu izvēlē arī tu!

Jau ziņojām, ka skolnieku rudens brīvdienās NicePlace sadarbībā ar Cēsu pašvaldības aģentūru „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” un Latvijas Nacionālo vēstures muzeju rīkoja zīmēšanas darbnīcas-konkursu bērniem „Mana Latvija”, kura galarezultātā taps 8 patriotisko pastkaršu sērija, kas papildinās jau esošo NicePlace pastkaršu klāstu.

Lasīt visu rakstu
2010-10-28

NicePlace lietas jaunatvērtajā koncepta veikalā RIIJA

Tērbatas ielas sākumā nu jau pāris nedēļas atrodams jauns stila un dizaina veikals RIIJA. Plašajā, patīkami atturīgos toņos ieturētajā veikalā varat iegādāties latviešu dizaineru un amatnieku veikumu − skaistas un mūsdienīgas mājas un sadzīves lietas. Veikala koncepta idejas autore ir modes māksliniece Natālija Jansone.

Lasīt visu rakstu
2010-10-27

Biznesa portāla financenet.lv jaunajā rubrikā − NicePlace

Re nu, uz kādu brīdi esam populāri. Lai gan virtuālās vides popularitāte lielākoties izvēršas divdabīga.

Lasīt visu rakstu
2010-10-19

NicePlace organizē bērnu zīmēšanas konkursu Cēsīs

NicePlace sadarbībā ar pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” un Latvijas Nacionālo vēstures muzeju (LNVM) rudens brīvlaikā no 27.–29. oktobrim Cēsu Izstāžu namā organizē zīmēšanas darbnīcu–konkursu Cēsu novada bērniem.

Lasīt visu rakstu
2010-10-10

NicePlace piedalās konferencē „Dizains konkurētspējīgai uzņēmējdarbībai”

1. oktobrī Rīgā, Ķīpsalas hallē norisinājās „Latvijas Dizaineru savienības” organizēta starptautiska konference „Dizains konkurētspējīgai uzņēmējdarbībai”, kurā ar savu pieredzi par sadarbību ar Latvijas Nacionālā vēstures muzeju un sīkāk par suvenīru sēriju „Latvijas Dārgumi” dalījās NicePlace.

Detalizētāk ar visai plaši apmeklēto konferenci un tās programmu iespējams iepazīties mājas lapā: www.dizainakonference2010.lv/

Lasīt visu rakstu
2010-09-09

NicePlace prezentē jaunos sadarbībā ar LNVM tapušos suvenīrus muzeja „Dauderu” nodaļā

Ceturtdien, 9. septembrī, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja „Dauderu” nodaļā Sarkandaugavā NicePlace iepazīstināja plašāku publiku ar jaunajiem sadarbībā ar LNVM tapušajiem suvenīriem sērijā „Latvijas dārgumi” − kolekciju „Lielvārdes josta”, kalendāru 2011. gadam ar mākslinieka Jāņa Krēsliņa (1865−?) darbiem, kā arī īpašajām „Patriotiskās sērijas” pastkartēm.

Lasīt visu rakstu
2010-09-05

NicePlace sarunā par jaunajiem sadarbībā ar LNVM tapušajiem suvenīriem Latvijas radio 1

2. septembrī NicePlace atkal bija gods viesoties Latvijas Radio 1 studijā. Šoreiz NicePlace pārstāvēja Zane, kas kopā ar Latvijas Nacionālā vēstures muzeja etnogrāfijas nodaļas speciālistēm Ilzi Ziņģīti un Sanitu Stinkuli raidījumā „Kā labāk dzīvot” stāstīja par muzeja un NicePlace kopdarba −  suvenīriem − otro kārtu.

Lasīt visu rakstu
2010-08-30

Zanes Ernštreites pārdomas par NicePlace žurnālā „Dizaina Studija”

Žurnāla „Dizaina Studijas” jūlija-augusta numurā (žurnāls iznāk reizi divos mēnešos) lasāma mākslas vēsturnieces Andas Bolužas, kura specializējas tieši grafiskā dizaina jautājumos, saruna ar Zani Ernštreiti par NicePlace un vispārīgu skatījumu uz suvenīriem un valsts tēla iekļaušanu tajos. Pārdomas ir visai garas :)

Lasīt visu rakstu
2010-08-16

„Latvijas Avīze” raksta par NicePlace saistībā ar muzeju suvenīriem

„Latvijas Avīzes” 13. augusta numura kultūras sadaļā lasāms plašāks Ilzes Vītolas raksts par to, ka beidzot Latvijas lielākajos muzejos nopērkami gaumīgi suvenīri.

Lasīt visu rakstu
2010-07-28

Mākslas dienas Berga Bazārā

Jau otro gadu Berga Bazārā notiek Mākslas dienas. Šogad vienojošā tēma ir „CUKURA  ĶĪMIJA“ un piedalīties radošajās darbnīcās esam aicināti arī mēs − NicePlace. 29. jūnijā (ceturtdien) no plkst. 16.00-20.00 un 30. jūlijā (piektdien) no plkst. 12.00-15.00 piedāvāsim iespēju uztaisīt savu ļoti personisko nozīmīti vai Gintas Ernštreites vadībā pašrocīgi izliet papīra lapu ļoti mīļam apsveikumam.

Lasīt visu rakstu
2010-07-23

NicePlace ielūdz apmeklēt Āraišu arheoloģisko muzejparku

NicePlace kā Latvijas Nacionālā vēstures muzeja draugi un sadarbības partneri aicina jau šajā setdienā − 24. jūlijā − Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā apmeklēt Āraišu svētkus, kas būs interesanti gan cilvēkiem ar padziļinātu interesi par vēsturi, gan arī tiem, kas vēlas saistoši un piepildīti pavadīt brīvdienu skaistā apkārtnē, kādi Āraiši neapšaubāmi ir.

Lasīt visu rakstu
2010-07-13

NicePlace aicina uz vēsturisko filmu skati Cēsīs

NicePlace ir kļuvis par vēl viena ar vēsturi saistīta pasākuma atbalstītāju. Šoreiz tas ir kas pavisam nebijis un, mūsuprāt, noteikti apmeklēšanas vērts − vēsturisko filmu skate „Castellum et Picturaes Mobiles” (Pils un kustīgās bildes − latīņu val.) Cēsu viduslaiku pilī un pils dārzā.

Lasīt visu rakstu
2010-07-13

Valts Ernštreits par sekošanu savam sapnim žunālā „Klubs”

Žurnāla „Klubs” jūlija numurā žurnālistes Ievas Brokas veidotajā rubrikā „Seko savam sapnim” viena no aprakstītajām personām, kas sākušas ko pilnīgi jaunu, ir Valts Ernštreits. Lasiet viņa pārdomas par NicePlace vispārīgi un suvenīru kā biznesu.

Lasīt visu rakstu
2010-06-21

Krāšņus Līgo svētkus!

Klāt vasaras, NicePlaceprāt, skaistākās svinamdienas un ar tām saistītās brīvdienas piecu dienu garumā. Tad nu ar prātu, mēru un pozitīvu attieksmi pret dzīvi, lai atmiņas ir tikai un vienīgi jaukas!

Lasīt visu rakstu
2010-06-19

Valsts Prezidenta vēstule NicePlace

Esam saņēmuši vēstuli no Valsts Prezidenta Valda Zatlera, par ko jūtamies ļoti pagodināti. Domājam, ka īpaši komentāri nav nepieciešami. Izlasiet paši!

Lasīt visu rakstu
2010-06-17

NicePlace norobežojas no tā dizainu saistības ar jebkādu politisku spēku

Tā nu sanācis, ka NicePlace ir iekļuvis interesantā situācijā, jo vēlēšanu apvienība „Par labu Latviju!” savos reklāmas materiālos iekļāvusi dizaina elementu, kuru mēs esam radījuši un tirgojam visā Latvijā jau teju divus gadus. Apaļais trīsjoslu dizaina elements Latvijas karoga krāsās tiek izmantots NicePlace Latvijas suvenīros − nozīmītēs un magnētiņos.

Lasīt visu rakstu
2010-06-11

NicePlace labas gaumes suvenīru kontekstā žurnālā IR

Portāla Cita Diena taustāmās versijas − nedēļas žurnāla IR − jaunākajā, 10 numurā lasāmi Paula Bankovska pārspriedumi par suvenīru situāciju Latvijā. Raksts „Gustava Kluča peldkostīms un citi„ sākas ar rindkopu: „Laba gaume suvenīros mēdz piekāpties sentimentālu atmiņu priekšā, taču tas nevar būt bezgaumīgu suvenīru tiražēšanas attaisnojums. Latvijā ir suvenīru ražotāji, kas to spēj pierādīt, un viņu kļūst arvien vairāk”.

Lasīt visu rakstu
2010-06-10

Jauni NicePlace sadarbības partneri

NicePlace beidzamā mēneša laikā ir tikuši pie vairākiem sadarbības partneriem. Ļoti precīzi izsakoties − vietām, kurās tiek tirgoti mūsu ražotie suvenīri.

Lasīt visu rakstu
2010-06-09

NicePlace sarunā par suvenīriem Latvijas radio 1

4. jūnijā NicePlace pārstāvji − Zane un Valts − kopā ar Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Izstāžu un muzejpedagoģijas departamenta vadītāju Ilzi Jākobsoni bija uzaicināti uz sarunu par suvenīriem Latvijā raidījumā „Kā labāk dzīvot”.

Lasīt visu rakstu
2010-05-24

NicePlace lietas Jelgavā

Jau teju mēnesi NicePlace lietas iegādājamas arī Jelgavā, Raiņa ielā 17 jaunizveidotajā veikaliņā „dbdaba”.

Lasīt visu rakstu
2010-05-24

NicePlace aicina uz Livonijas dienām

Mēs − NicePlace − kā vieni no viduslaiku aktivitāšu atbalstītājiem, visus interesantu un aktīvu brīvdienu tīkotājus aicinām uz Livonijas dienām Wendenē (Cēsīs).

Lasīt visu rakstu
2010-05-19

Baltic Outlook par NicePlace pastkartēm

Aviokompānijas AirBaltic žurnāla Baltic Outlook maija numurā ir lappuse ar virsrakstu „The City in Postcards” (Pilsēta pastakartēs). NicePlace ir visnotaļ lepni, ka pilsēta pastkartēs − šajā gadījumā Rīga − ir ilustrēta tieši ar mūsu pastkartēm.

Lasīt visu rakstu
2010-05-17

Muzeju nakts ir veiksmīgi aizvadīta!

 Muzeju nakts ir aizvadīta un mūsuprāt ļoti veiksmīgi. Vismaz abās vietās, kur pabija NicePlace.

Lasīt visu rakstu
2010-05-12

NicePlace un LNVM sadarbībā tapušās lietas ir apskatāmas!

NicePlace ir pamatīgi parosījies un padarījis divus lielus darbus.

Lasīt visu rakstu
2010-05-07

NicePlace prezentē jaunās suvenīru sērijas

Vakar, 6. maijā, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja konferenču zālē Rīgas pilī NicePlace atrādīja žurnālistiem un arī pašiem muzeja darbiniekiem divas kopējā sadarbībā tapušās suvenīru līnijas „Latvijas dārgumi” un „No pils uz pili”.

Lasīt visu rakstu
2010-05-07

NicePlace piedalās muzeju naktī

Šogad Muzeju naktī, kas noritēs 15. maijā, piedalīsies arī NicePlace.

Lasīt visu rakstu
2010-05-05

Valts Ernštreits par NicePlace biznesa ideju žurnālā „Kapitāls”

„Viens no galvenajiem iemesliem, kura dēļ pat visgrūtākajos brīžos NicePlace darbībā tomēr visam neesam atmetuši ar roku, ir cilvēku atsauksmes”.

Lasīt visu rakstu
2010-04-22

Paralēlās realitātes

Domājam, ka pa lielam ikviens ir secinājis, ka nav vienas vienotas realitātes, bet dzīve noris daudzākos paralēlos slāņos. Un viena no visizteiktākajām paralēlajām realitātēm ir virtuālā pasaule.

Lasīt visu rakstu
2010-04-16

NicePlace pastkaršu papildinājums

Solījām un savu solījumu turam − ir aprīļa vidus un NicePlace pastkaršu klāsts ir papildinājies.

Lasīt visu rakstu
2010-04-09

NicePlace iegājis vēsturē

Mums ir tas gods paziņot jums ļoti svarīgu jaunumu − NicePlace lietas ir iegājušas vēsturē.

Lasīt visu rakstu
2010-04-01

Saulainas Lieldienas!

Jāatzīst, ka bijām iegrimuši pamatīgā ziemas miegā. Jo īpaši − salīdzinot ar ļoti aktīvo gada nogali. Bet nupat pavasaris, lai kā arī šogad tam bija grūti noticēt, ir pienācis, mēs − NicePlace − esam cēlušies un aktīvi jo aktīvi rosāmies. Aprīļa vidū jūs visus iepriecināsim ar jaunradīta dizaina pastkartēm. Ir vēl visvisādas idejas, sadarbības plāni un tā tālāk un tā joprojām.

Lasīt visu rakstu