Logo

Aktualitātes 2012

2012-12-19

Ornamentālās Ziemassvētku kartiņas.

NicePlace šogad ir noslinkojis un nekādus dižos jaunumus gada nogalē sarūpējis nav, kaut arī plāni bija... Bet, lai nebūtu pavisam bešā, beidzamajā brīdī ir tapusi jauna Ziemassvētku kartiņu četrotne − akvarelī darināti ģeometrisku ornamentu motīvi, kas papildināti ar maigu sudraba apdruku. Kartiņas ir dubultas un ar abpusēju apdruku, kas nepavisam nenozīmē, ka tās ir apdrukātas no iekšpuses un ārpuses, bet gan to, ka apdruka ir gan uz kartiņas priekšpuses, gan arī turpinās uz mugurpuses.

Lasīt visu rakstu
2012-11-09

NicePlace sadarbībā ar LNVM veidotais kalendārs 2013. gadam gaida pircējus!

NicePlace jau trešo reizi sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju (LNVM) ir izdevis kalendāru. Šoreiz kalendāra tēma ir etnogrāfiskās ekspedīcijas un kalendārs veltīts Pieminekļu valdei, kam 2013. gadā aprit 90 gadi.

Lasīt visu rakstu
2012-11-01

Svētku mēnesis novembris

Klāt novembris, ko pārliecinoši varam dēvēt pat svētku mēnesi. Divas Latvijas valstij nozīmīgas svinamās dienas − 11. novembris, Lācplēša diena, un 18. novembris, Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena − to padara īpašu.

Lasīt visu rakstu
2012-10-25

Vai jūsu grāmatā ir NicePlace veidota grāmatzīme?

Esam nokavējuši brīdi, kad būtu varējuši lietot parasti uz 1. septembri attiecināmo frāzi: „Šurp, grāmatas, uz skolu!” un piedāvāt plašu grāmatzīmju klāstu. Taču − kamdēļ gan ne tagad?! Mācību grāmatas noteikti ir izlasītas jau tik tālu, lai būtu nepieciešama grāmatzīme, kas palīdzētu veikli atrast vietu, no kuras lasīšanas process jāatsāk. Un arī garie rudens vakari tagad ir jo piemēroti tam, lai iesēstos atpūtas krēslā ar grāmatu rokās.

Lasīt visu rakstu
2012-09-18

Blociņu kolekcijas papildinājums

Blociņiem no Līgatnes papīrfabrikā ražotā reciklētā papīra ienācies papildinājums. Trīs jaunos dizainus, izejot no lietotā krāsu koda un motīva, mēs droši varam pieskaitīt patriotiskajai sērijai. Tātad, NicePlace jau laicīgi gatavojas Latvijas dzimšanas dienai. Jau plaši priekšmetiski līdz šim izmantotie dizaini „Daudzvalodu Latvija” un „Lielvārdes josta” tagad nonākuši arī uz blociņiem. Trešais šajā sērijā ir nule kā daudz apspriestais dizains, kas blociņa versijā ir tapis, strikti ievērojot valstisko krāsu kombināciju.

Lasīt visu rakstu
2012-08-26

Jaunās NicePlace kreklu apdrukas izvēle ir zināma!

Pirms nedēļas NicePlace facebook lapā tika izsludināts lūgums pēc palīdzības. Saprotot, ka mūsu facebook profila apmeklējums nav pārmērīgi liels, jo sociālajos tīklos esam iesaistījušies relatīvi nesen, izsūtījām šo lūgumu arī NicePlace jaunumu listes dalībniekiem.

Lasīt visu rakstu
2012-08-26

Kārta pienākusi magnētiņu komplektiem

Nesen nācām klajā ar krūžu (glāžu) paliktņu komplektiem, tagad kārta magnētiem :)

Lasīt visu rakstu
2012-07-26

Blociņi ar pagājušā gadsimta sākuma Jūrmalas ainām

Vasaras sākumā tapušajam kolorītajam pastkaršu pārim, kas izgatavotas NicePlace sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas muzeju, pievienojies blociņu tandēms.

Lasīt visu rakstu
2012-07-24

Senlaiku varoņi uz ekrāniem Cēsu viduslaiku pilī

Jau trešo gadu NicePlace atbalsta Cēsīs notiekošo vēsturisko filmu skati, kas šovasar Cēsu viduslaiku pilī un pils dārzā norisināsies no 10. līdz 12. augustam ar nosaukumu „Herois mediaevalis” (Viduslaiku varoņi − latīņu val.).

Lasīt visu rakstu
2012-07-08

Krūžu paliktņi tagad arī jauku komplektu veidā

Solījām, ka krūžu paliktņiem taps arī komplektu piedāvājums un − te nu tas ir! Krūžu (glāžu) paliktņu komplekti „Latvijas dārgumi” ar LNVM ekspozīcijā un krājumā esošu priekšmetu fragmentiem un motīviem tagad pieejami komplektos un patreiz piedāvājam septiņus. Komplektā ir seši paliktņi, kas iesaiņoti glītā kastītē, kas tapusi no Līgatnes papīrfabrikā ražota reciklētā kartona.

Lasīt visu rakstu
2012-06-28

NicePlace vispopulārākā pastkarte atkal iegādājama

NicePlace plauktos atgriezusies visā mūsu darbības laikā vispopulārākā pastkarte − „Rīga naktīuz Līgatnes papīrfabrikā no atkārtoti pārstrādātām izejvielām ražotā papīra. Jau ceturtā tirāža!!! Viss ir pavisam vienkārši − vai Jūs zināt, no kurienes vienkāršam mirstīgajam redzama visskaistākā Vecrīgas panorāma? Un kad? Protams, ka no AB dambja un naktī! Tieši to arī esam centušies attēlot šajā dizainā :)

Lasīt visu rakstu
2012-06-27

NicePlace aicina uz viduslaiku taboru Geidānmuižā

NicePlace, būdami viduslaiku aktivitātēm draudzīga kompānija, jūlija vidū aicina jūs uz taboru Geidānmuižā!

Lasīt visu rakstu
2012-06-25

NicePlace plauktos apaļo krūžu paliktņu pievedums

NicePlace plauktos atgriezušies jau redzēti apaļie krūžu (glāžu) paliktņi ar pircēju iecienītiem motīviem, kas izskaidro to, ka jau labu laiku tie nebija iegādājami. Bet, lai dzīve būtu interesantāka, kolekcijai pievienojies arī viens no jauna tapis − ar Franča Hogenberga (1540.–1590.?) vara gravīras reprodukciju, kurā redzama Rīgas panorāma 1572. gadā.

Lasīt visu rakstu
2012-06-21

Vasaras saulgrieži

Gada īsākā nakts aizvadīta un vismaz NicePlace mītnes vietā Carnikavā ir ataususi saulaina un krāšņa gada garākā diena. Bet, godīgi atzīstam, ka mēs − NicePlace − vasaras saulgriežus svinēsim kopā ar lielāko daļu Latvijas (un ne tikai) iedzīvotāju kalendārā atzīmētajos datumos − naktī no 23. uz 24. jūniju.

Lasīt visu rakstu
2012-06-13

Dizains „Objektu Rīga” priekšmetiski izvēršas

Dizains, kas nodēvēts par „Objektu Rīgu”, priekšmetiski izvēršas. Respektīvi, NicePlace plauktos parādās aizvien vairāk izstrādājumu ar šo dizainu. Nu jau tie kopskaitā ir pieci: sarkana auduma tarba, tikpat koši sarkana tējas/kafijas krūze ar kontrastējošu baltu iekšpusi, pastkarte uz Līgatnes papīrfabrikā no atkārtoti pārstrādātām izejvielām ražotā papīra, šāda pat materiāla pierakstu blociņš un mīlīgi kantains magnēts. Dāvanu komplekts gatavs! :)

Lasīt visu rakstu
2012-06-04

NicePlace sadarbība ar Jūrmalas pilsētas muzeju

Divas kolorītas pastkartes tapušas NicePlace sadarbojoties ar Jūrmalas pilsētas muzeju. Pagājušā gadsimta pirmās puses fotogrāfijas ir no muzeja krājuma, un mūsu ziņā bija kvalitatīva to reproducēšana. Laiskie atpūtnieki pludmales krēslos gozējas Majoru pludmalē 1920. gados un, savukārt, spriganie un atraktīvie cilvēki pozē Jaunķemeru pludmalē 1930. gados.

Lasīt visu rakstu
2012-05-31

NicePlace piedalās gadatirgū Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā

NicePlace lielajam gadskārtējam Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā (LEBM) notiekošajam gadatirgum gatavojas ļoti nopietni, un sadarbībā ar muzeja darbiniekiem ir tapusi pastkaršu sērija. Piecās pastkartēs esam centušies iespējami aptvert visu muzeja specifiku: apskates objektus un aktivitātes − amatu demonstrācijas, pasākumus un citus interesantus notikumus.

Lasīt visu rakstu
2012-05-23

Koši jaunumi NicePlace plauktos

Vasarai sākoties, NicePlace ražojumu plauktu papildinājuši jauna dizaina sarkani T krekli un tikpat sarkanas auduma tarbas.

Lasīt visu rakstu
2012-05-22

Arī šovasar Jūrmalā ir NicePlace tirdzniecības vieta

Pateicoties Jūrmalas Kultūras centra laipnajam piedāvājumam, NicePlace arī šovasar ir tirdzniecības vieta Jūrmalā (Majoros). Jau no 26. maija esam atrodami turpat, kur pērn − skvēriņā pie jau minētā kultūras centra, kas ir tāds kā Jomas ielas (Jūrmalas centrālās un populārākās gājēju ielas) paplašinājums.

Lasīt visu rakstu
2012-05-02

NicePlace krūžu kolekcijas jaunumi

 

Lasīt visu rakstu
2012-04-12

Lībiešu grāmatu dizaina veiksmes

Ar NicePlace atbalstu 2011. gada nogalē publicētais divvalodīgs dzejas krājums „Kui sūolõbõd līvlizt / Kā iznirst lībieši” ir divkārt izcelts par savu dizainisko risinājumu. Grāmatas māksliniecisko noformējumu veidojusi Zane, izmantojot oforta ciklu „Mare Tenebrarum” (Tumsas jūra), kas tika radīts, beidzot bakalaura studiju kursu Latvijas Mākslas akadēmijā.

Lasīt visu rakstu
2012-04-10

NicePlace sarosīšanās pēc ziemas miega

NicePlace ir sarosījies pēc ziemas miega un plauktos jau ir iegūlušas jaunas lietas, vēl jaunumi būs uz aprīļa beigām, kā arī šis un tas patreiz ir tikai (vai, varbūt, − jau) nodomu līmenī.

Lasīt visu rakstu
2012-01-19

NicePlace saņem pateicības par kalendāru dāvinājumu

Jau ziņojām, ka pērnā gada novembrī daļa no NicePlace kopīgi ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju veidoto kalendāru 2012. gadam „Latvijas dārgumi” dāvinājuma veidā tika nodoti Latviešu valodas aģentūrai (LVA). Savukārt, ar LVA palīdzību tie kā mācību palīdzlīdzeklis kopā ar mācību materiāliem nokļuva daudzviet pasaulē, kur tiek mācīta latviešu valoda un kultūra. Tagad, 2012. gada sākumā, ar LVA starpniecību līdz mums nonāk pateicības vārdi, kas dara NicePlace ikdienas dzīvi jaukāku :)

Lasīt visu rakstu