Logo

Aktualitātes 2013

2013-12-31

Mūzika, kas bagātinājusi NicePlace dzīvi 2013. gadā. TOP 12

Pirms diviem gadiem, 2011. gada nogalē, NicePlace četros piegājienos publicēja savu muzikālās izvēles TOP 40, kas joprojām ir atrodams mūsu virtuālās mājvietas jaunumu arhīvā. Pagājušajā gadā šāds apkopojums izpalika, jo, ja mūzikas kolekcijā jau ir savākts iespaidīgs apjoms ar izciliem izpildītājiem, viņi nebūt tik ātri netiek “izklausīti” un papildinājumi uzrodas krietni lēnāk.

Lasīt visu rakstu
2013-12-21

Grāmatu un kultūrpreču mājas “NicePlace Mansards” darba laiks svētkos

Lai nerastos pārpratumi un lieka staigāšana, šeit grāmatu un kultūrpreču mājas "NicePlace Mansards" darba laiks svētku periodā:

Lasīt visu rakstu
2013-12-19

NicePlace plauktos jauni paliktņi jūsu svētku galdam!

Teju nepaspējot uz svētkiem, bet tomēr vēl ieķeroties tiem astē, tapuši jauni NicePlace paliktņi, mūsuprāt, ļoti piemēroti gada nogales svētku galda izdaiļošanai.

Lasīt visu rakstu
2013-12-08

NicePlace piedāvājums Ziemassvētku apsveikumiem

Ja pieturaties pie tradicionālām un taustāmām vērtībām un vismaz reizi gadā – uz Ziemassvētkiem – izsūtat draugiem apsveikumus, ko saņemt nevis elektroniskajā pastkastē, bet pie durvīm, sētas vai daudzdzīvokļu ēkas priekštelpā esošajā, pirmkārt, ir laiks par to sākt domāt; otrkārt, NicePlace ir, ko jums piedāvāt!

Lasīt visu rakstu
2013-12-07

Grāmatu un kultūrpreču mājas “NicePlace Mansards” drauga karte

Lasīt visu rakstu
2013-12-01

Grāmatu un kultūrpreču māja “NicePlace Mansards” atvērta!

Grāmatu un kultūrpreču māja "NicePlace Mansards" Rīgā, Barona ielā 21A, ir atvērta un gaida interesentus, pircējus un kafijas/tējas cienītājus rāmā un omulīgā atmosfērā!

Lasīt visu rakstu
2013-11-26

Grāmatu un kultūrpreču mājas “NicePlace Mansards” atvēršanas svētki

Noslēpumu vairs nav – NicePlace kopīgi ar grāmatu apgādu "Mansards" veidotais firmas veikals, grāmatnīca, kafejnīca vai vienkārši telpa, ko esam nodēvējuši par grāmatu un kultūrpreču māju “NicePlace Mansards”, aktīvi top iekārtota un savas durvis publikai Barona ielā 21A, kas ir iekšpagalma ēka, vērs sestdien, 30. novembrī. Mīļi gaidīsim jūs visus ciemos! Un, lai kaut cik paspētu parunāt ar visiem ciemiņiem, pasākums notiks visas dienas garumā  no plkst. 12.00 līdz līdz pat vēlam vakaram, cik nu mums pietiks spēka, jo nenoliegsim, ka nogurums sāk iekrāties.

Lasīt visu rakstu
2013-11-20

NicePlace papīrlietu klāstu papildina jauna tipa pierakstu klades

NicePlace papīrlietu klāstu papildinājušas jauna tipa pierakstu klades. Ja bilžu galerijas pirmais attēls mānīgi liek domāt par astoņa veida kladēm, tad nekā tamlīdzīga  to ir tikai četras.

Lasīt visu rakstu
2013-11-13

NicePlace vēlreiz ir sadūšojies „firmas veikala” atvēršanai

NicePlaceprāt lielisks jaunums! Pēc ilgāka laika esam nolēmuši iekāpt upē otrreiz: vērsim vaļā “firmas veikalu”. Mūsu lēmums izskaidro faktu, kāpēc beidzamajā laikā diezgan aktīvi pieaug un tiek atjaunots NicePlace preču klāsts plauktus, protams, gribas jo pilnus.

Lasīt visu rakstu
2013-11-01

NicePlace noslēdz līgumu ar ERAF

SIA "NicePlace" 2013. gada 29. oktobrī ir noslēdzis līgumu Nr. L-ĀTA-13-1772 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “NicePlace dalība izstādē Interior and Lifestyle Tokyo 2013” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Lasīt visu rakstu
2013-10-09

Jauns produkts NicePlace plauktos – digigrāfijas telpas noformējumam

Pārskatot mūsu produkciju, secinājām, ka beidzamais laiks ieviest sortimentā pavisam vienkāršu produktu jau no esošiem resursiem. NicePlace jaunais piedāvājums – lielāka formāta (300x400 mm) dizaina izdrukas uz FSC sertificētā Munken Lynx 300 g/m2 papīra, ko izmantot telpu noformējumā.

Lasīt visu rakstu
2013-10-07

NicePlace Rīgas Starptautiskajā dizaina izstādē „Design Isle 2013”

No 3. līdz 6. oktobrim NicePlace piedalījās Ķīpsalā pirmo reizi notiekošajā gada vērienīgākajā dizaina industrijas notikumā – Rīgas starptautiskā dizaina izstādē „Design Isle 2013”.

Lasīt visu rakstu
2013-10-07

NicePlace žurnālā „IR Nauda”

Jaunajā, oktobra, žurnāla IR NAUDA numurā lasāms materiāls par vietējo uzņēmumu iecerēm saistībā ar 2014. gadu, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta. Vairāk kā stundu ilgusī saruna ar žurnālisti Ditu Arāju ir pārtapusi vien pāris rindkopās, tomēr − lasiet arī par NicePlace! Foto: F64

Lasīt visu rakstu
2013-10-01

NicePlace virtuālā mājvieta jaunā veidolā

NicePlace savā septītajā, tātad – skolā iešanas gadā, un eiro ieviešanas gaidās ir pārveidojis virtuālo mājvietu gan vizuāli, gan funkcionāli. Tā kā strauji virzāmies pretim sava interneta veikala ieviešanas brīdim, mūsu interneta vietne tagad ir veidota, uzsvaru liekot uz preču meklēšanas un to grupēšanas ērtumu. Esam ieviesuši meklēšanas kritērijus, kurus var lietot, gan izvēlētos vienu parametru, gan arī vairākus.

Lasīt visu rakstu
2013-09-24

NicePlace „ražas svētki” − plašs pastkaršu papildinājums

Arī NicePlace − kā jau rudenī pienākas − svin sava veida Ražas svētkus, un plauktos iegūlis plašs pastkaršu papildinājums. Savai gaumei un dvēseles noskaņojumam varat izvēlēties tīkamāko kartiņu no astoņām jaunpienācējām, kā arī ir notikušas dažu ilgāku laiku neredzētu pastkaršu atgriešanās.

Lasīt visu rakstu
2013-07-31

NicePlace virtuālajā vietnē detalizēti aplūkojama papīrlietu kolekcija AUSTRA

Vasaras sākumā daļēji izsludinātā, Japānā pabijusī, Dziesmu svētku nedēļā aktīvi tirgotā un pie vairākiem mūsu sadarbības partneriem jau nonākusī papīrlietu kolekcija AUSTRA tagad sīki un smalki aplūkojama arī NicePlace virtuālajā mājvietā. Un, protams, mēs mīļuprāt kārotās lietas nogādāsim līdz jums: Rīgas pilsētas robežās pašrocīgi, bet visur citur − ar Latvijas pasta starpniecību.

Lasīt visu rakstu
2013-07-24

Divas jaunas nebalināti baltas tarbas NicePlace plauktos

Pielāgojot jauno puišu krekla dizainu gaišai pamatnei, NicePlace sortimentu ir papildinājusi arī tarba „Ugunskrusts”. Gaiši pelēkā krāsa šajā variantā ir aizstāta ar sarkano, lai ažūrā ugunskrustu apdruka būtu kontrastaina un pārliecinoši izskatītos uz nebalināti baltā fona. 

Lasīt visu rakstu
2013-07-23

Koši ornamentāli T krekli NicePlace sortimentā tagad arī puišiem!

Apdruka mums šķiet visai vīrišķīga, tamdēļ − piedotiet, dāmas! − „Ugunskrusta” T krekli paredzēti vien kungiem. Taču jau kopš pērnās vasaras pieejams arī sieviešu ornamentālā T krekla variants, ko varat skatīt šeit.

Lasīt visu rakstu
2013-07-03

Par godu Dziesmu un Deju svētkiem NicePlace sortimentā atjaunoti krekli ar saktu apdrukām

Par godu XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem esam atjaunojuši piedāvājumā kreklus ar saktu apdrukām, kas pirmo reizi tapa 2010. gada, NicePlace veidojot suvenīru kolekciju „Latvijas dārgumi” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju.

Lasīt visu rakstu
2013-07-01

NicePlace veidotās lietas ar Dziesmu un deju svētku simboliku

Lai atzīmētu XXV vispārējo latviešu dziesmu un XV deju svētkus, NicePlace sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru izveidojis īpašo Dziesmu un deju svētku sēriju, kas radīta, apvienojot mūsu iecienītākos izstrādājumus ar Dziesmu un deju svētku grafisko veidolu.

Lasīt visu rakstu
2013-07-01

Iespēja NicePlace tirdzniecības stendos ziedot LNVM ugunsgrēkā bojātās kolekcijas restaurēšanai

Laikā no 2. līdz 7. jūlijam NicePlace stendos XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku gadatirgū Vērmanes dārzā, Dziesmu svētku estrādē Mežaparkā un Daugavas stadionā būs izvietotas īpašas ziedojumu kastītes ar mērķi vākt līdzekļus Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) ugunsgrēkā bojātās kolekcijas restaurēšanai.

Lasīt visu rakstu
2013-07-01

NicePlace Dziesmu un deju svētkos

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki ir sākušies, un arī NicePlace iegulda savu artavu, lai tie izdotos krāšņi, neaizmirstami un sirsnīgi. Tālab šeit četras īsas ziņas par to, ko esam sarūpējuši:

Lasīt visu rakstu
2013-06-14

NicePlace atzīmē septīto dzimšanas dienu ar jaunu vizuālo identitāti

 

Lasīt visu rakstu
2013-06-05

NicePlace Latvijas stendā Japānā

No 5.−7. jūnijā Tokijā starptautiskajā izstādē „Interior Lifestyle Tokyo 2013” Latvijas nacionālajā stendā ar Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) laipnu gādību un finansiālu atbalstu piedalījās arī NicePlace. Uzņēmumu pārstāvēja viena no īpašniecēm un māksliniece Zane Ernštreite.

Lasīt visu rakstu
2013-05-28

NicePlace centieni iziet ārpus LV robežām

Ar Latvijas Investīciju attīstības aģentūras (LIAA) laipnu gādību un finansiālu atbalstu Zane pārstāvēs NicePlace nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē „Interior Lifestyle Tokyo 2013”, kas norisināsies 5.−7. jūnijā Tokijā.

Lasīt visu rakstu
2013-05-27

NicePlace arī šogad pošas uz Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja rīkoto gadatirgu

Šīs nedēļas nogalē − 1. un 2. jūnijā − NicePlace pošas uz Lielo gadatirgu, kas tradicionāli noritēs Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Meklējiet mūs grāmatnieku galā, tuvāk izdevniecību galdiem, jo ne viņi, ne mēs īsti kategorijā „latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumi” neietilpstam :)

Lasīt visu rakstu
2013-05-23

Saeimai tapušas NicePlace darinātas papīrlietas

NicePlace veidotās papīrlietas nonākušas arī Saiemā. Tā no tiesas ir un mēs jūtamies vienlaikus pagodināti un priecīgi. Par godu ēkas 150. gadadienai Saeima vēlējās izgatavot nelielas piemiņas lietas-dāvanas ar ēkas vēsturisko attēlu, un tapa pierakstu blociņi un krūžu paliktņu komplekti.

Lasīt visu rakstu
2013-05-12

Jauni un koši kantainie krūžu (glāžu) paliktņi NicePlace sortimentā

NicePlace plauktos vietu ieņēmuši trīs kantainie krūžu (glāžu) paliktņi − ar adījumu fragmentiem, Lielvārdes jostu un atpazīstamiem Rīgas objektiem.

36 uz paliktņa izvietotie adījumu fragmenti aptver visus Latvijas kultūrvēsturiskos novadus un, lūkojoties tajos, domājams, nevienam vairs nenāks prātā teikt, ka Latvijai raksturīgie toņi ir zemes brūnie un pelēkie. Savukārt Lielvārdes jostu, neraugoties uz faktu, ka tā ir konkrētam novadam piederīga, par savu allaž ir uzskatījuši visi Latvijas teritorijas iedzīvotāji, lai no kuras mūsu zemes malas tie nāktu.

Lasīt visu rakstu
2013-04-23

Papildinājums vislatviskāko pastkaršu kolekcijai

NicePlace plauktos iegūlis vislatviskāko pastkaršu kolekcijas papildinājums. Kāpēc mēs tās dēvējam par vislatviskākajām pastkartēm? Tamdēļ, ka ir ļoti grūti izveidot pastkarti, par kuru droši varētu teikt, ka tā ir pilnībā izgatavota Latvijā. Jo šeit ir kāda smalka problēma – Latvijā papīru ražo tikai viena fabrika, turklāt tas ir no pārstrādātas makulatūras izgatavots. Tāpēc ar lepnumu varam sacīt, ka ar šī materiāla palīdzību esam izgatavojuši vislatviskākās visā Latvijā atrodamās pastkartes. Pavisam godīgi :)

Lasīt visu rakstu
2013-04-16

NicePlace piedalās Radošās darbības nedēļā 2013

Diskusija „Radošais (un) bizness. Alternatīvu modeļu līdzāspastāvēšana”

Lasīt visu rakstu
2013-03-26

Papildinājumi NicePlace krūžu paliktņu klāstā

NicePlace noliktavas plauktos iegūlis apaļo krūžu/glāžu paliktņu papildinājums. Atkal ir nopērkami kādreiz jau piedāvājumā bijušie un pircēju iecienītie paliktņi ar etnogrāfisko saktu reprodukcijām (oh, pucējušās kurzemnieces kādreiz ir uz nebēdu!). Kā arī ir viens paliktņu jaunpienācējs − ļoti vasarīga Tamāras Meijas apgleznotā šķīvja, kas ir uz vienas no sērijas „Latvijas dārgumi” pastkartes redzamās kafijas servīzes sastāvdaļa, reprodukcija. Tā vien tīkojas „pārlēkt” vēl neatnākušajam pavasarim un nonākt Jāņu priekšvakarā... :)

Lasīt visu rakstu
2013-03-25

NicePlace kolektīvais izbrauciens uz Kihnu salu (EE)

Lai arī Latvija ir visjaukākā vieta, neesam šaurredzīgi un atzīstam arī citu vietu jaukumu. Jo īpaši tamdēļ, ka – diemžēl! – Latvijas īpašumā nav nevienas pašas salas. Līdz ar to Pūpolsvētdienā, NicePlace sabija kolektīvā ekskursijā Kihnu salā.

Lasīt visu rakstu
2013-03-18

Pastkaršu jaunumi pavasara gaidās

Neraugoties uz faktu, ka diena garuma ziņā pārspējusi nakti, ziema no mūsu teritorijas neatstājas un visapkārt ir, Raiņa vārdiem runājot, zili stikli, zaļi ledi... Labi vēl, ka saule mūs ar savu spozmi priecē!

Lasīt visu rakstu
2013-01-31

Krūzes ar Vecrīgas panorāmu svētku noskaņā ir klāt!

Tējas/kafijas krūzes ar Vecrīgas panorāmu svētku noskaņā ir ieņēmušas savu vietu noliktavas plauktos un gaida pircējus.

Lasīt visu rakstu
2013-01-18

2013. gada kalendārs par izpārdošanas cenu!

NicePlace piedāvā iegādāties sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju tapušo kalendāra 2013. gadam atlikušos eksemplārus par izpārdošanas cenu − Ls 2.50

Lasīt visu rakstu
2013-01-01

Laimīgu 2013. gadu!

Lai mums visiem 2013. gads ir enerģiski radošs un dzīvespriecīgi dzirkstošs; lai veiksme izvēlas mūs, un nepatīkamākās lietas būtu palikušas jau aiz muguras!

Lasīt visu rakstu