Logo

Aktualitātes 2014

2014-12-28

Jaungada apsveikuma kartiņas no 1960. gadiem

Pirms svētkiem kāds kungs veikalā "NicePlace Mansards" pajokoja, ka mūsu māksliniece Zane Ernštreite koku stilizācijas izdrukā "Objektu Rīga" noteikti ir "nočiepusi" no kāda no 1960. gadu grafikas paraugiem. Čiepusi viņa nav neko, bet pētījusi un savā ziņā iespaidojusies gan. Kā nu ne − viņas mammai ir iekrāts brīnišķīgs Jaungada apsveikumu arhīvs! Pievienojam apskatei 10 piemērus no 1960. gadiem arī jūsu priekam.

Lasīt visu rakstu
2014-12-14

Svētku pastkartes sietspiedes tehnikā

NicePlace mīlestība uz reciklēto papīru ir nebeidzama! Līdz ar to ir tapis Ziemassvētku/Jaungada apsveikuma pastkaršu astotnieks sietspiedes tehnikā uz reciklētā kartona.

Lasīt visu rakstu
2014-12-08

Paliktņi ar leduspuķes motīvu jūsu svētku priekam!

Kaut gan dzīvojam pārliecībā, ka arī ikdienai jābūt skaistai, krūžu vai glāžu (kā kuram labāk labpatīk) paliktņi ar leduspuķes motīvu būs īpaši piemēroti svētku galda rotāšanai. Lai zīmējums izceltos jo vairāk, tas ir papildusi izlakots un rada vēl bagātīgāku un elegantāku iespaidu.

Lasīt visu rakstu
2014-12-07

Krūžu/glāžu paliktņi ar latviešu rakstu zīmēm

Latviešu rakstu zīmes NicePlace izstrādājumos ir ieņēmušas nozīmīgu vietu jau kopš pašiem pirmsākumiem 2006. gadā. Taču mūsu mākslinicei Zanei Ernštreitei izmantot vienkārši "pliku" zīmi allaž ir šķitis garlaicīgi. Līdz ar to vienā daļā mūsu ražojumu rakstu zīmes saskatīs vien zinātāji, bet daļā dizainu tās ir nepārprotami ieraugāmas.

Lasīt visu rakstu
2014-11-28

Jaunas kartiņas gada nogales svētkiem

Pirmā daļa no jaunajām Ziemassvētku/Jaungada kartiņām ir klāt!

Lasīt visu rakstu
2014-10-09

NicePlace piedāvā melnbalto fotogrāfiju izdrukas

Kaut arī pasaule ap mums kļūs aizvien nekrāsaināka, NicePlace nāk klajā ar produkcijas papildinājumu - lielāka formāta melnbalto fotogrāfiju izdrukām, kas kopā ar balto apmalojumu paredzētas 300x400 mm izmēra rāmim.

Lasīt visu rakstu
2014-08-14

Grūtības ar reciklēto papīru ir atrisinātas

Ar prieku ziņojam, ka, kaut gan Līgatnes papīrfabrikai ir ražošanas grūtības, kas vēl  diemžēl  nav zināms, kā beigsies, NicePlace ir izdevies atrisināt reciklētā papīra piegādes jautājumu. Līdz ar to virkne produktu, kuru ražošana tapa apdraudēta, turpinās atrasties mūsu piedāvājumā!

Lasīt visu rakstu
2014-05-28

Kolekciju "Kristāli" papildinājusi krūze

Spēji atnākusī vasara ir pamanījusies tikpat spēji pazust, un vismaz mums ir atgriezusies vēlme pēc karstajiem dzērieniem. Tad nu, iespējams, tieši laikā būs NicePlace sortimenta papildinājums: jaunā krūze no sērijas "Kristāli", kurā atturīgi grafiskais melnbaltais dizains jauki saspēlējas ar priecīgi košo krūzes iekšpusi.

Lasīt visu rakstu
2014-05-19

Vasarīgi krūžu/glāžu paliktņi NicePlace preču klāstā

Atkal jauna nedēļa, kas, pateicoties vasaras cienīgam siltuma vilnim, mums šķiet īpaši jauka. Un vēl jaukākam nedēļas uzsākumam piedāvājam mūsu jaunumus: apaļo krūžu/glāžu paliktņu komplektu "Botānika" un kantaino krūžu/glāžu paliktņu komplektu "Kristāli".

Lasīt visu rakstu
2014-04-30

Jauni eleganti grafiski blociņi NicePlace piedāvājumā

Atkal varam jūs iepriecēt ar jaunumiem NicePlace plauktos. Šoreiz tie ir divu veidu cietā iesējuma blociņi - KRISTĀLI un ORNAMENTS.

Lasīt visu rakstu
2014-04-16

NicePlace sortimentu papildinājuši dāvanu papīri

Mūsu sortiments vēršas plašumā un tagad piedāvājam jums dāvanu papīrus, kā arī tiem pieskaņotas dubultās apsveikuma kartiņas.

Lasīt visu rakstu
2014-04-12

NicePlace domu gājiens saistībā ar bilžu arhīvu

Mums pamazām izvēršas plašumā melnbalto (un arī vispār fotoskatu) pastkaršu kolekcija. Zane joprojām, cik nu brīvais laiks to ļauj, aizraujas ar fotogrāfēšanu, kaut arī brīžiem jau šķiet, ka šī nodarbe iegūst gadījuma raksturu, un bilžu arhīvs aug.

Lasīt visu rakstu
2014-04-10

NicePlace atgriezies laikrakstā „Dienas Bizness”

Pēc trīs gadu pārtraukuma, marta otrajā pusē, NicePlace atgriezās laikrakstā "Dienas Bizness" jau krietni pārmainījies kopš iepriekšējās sarunas. Tātad, bija vērts!

Lasīt visu rakstu
2014-03-14

NicePlace dizaini rotā Latvijas nacionālo stendu Starptautiskajā Leipcigas grāmatu tirgū

Vācijā no 13. līdz 16.martam notiek starptautiskais Leipcigas grāmatu tirgus, kurā pārstāvēta apmeklētāji var iepazīties arī ar Latvijas nacionālo stendu. Savukārt NicePlace dizainiem  "Objektu Rīga", "Milda ar taureņiem" un "Latvija. Rīga. NicePlace" , ko veidojusi mūsu māksliniece Zane Ernštreite, ir gods gozēties uz stenda sienām.

Lasīt visu rakstu
2014-02-27

Žurnālā “Santa” izskanējis NicePlace vārds

Jaunajā  marta mēneša  žurnāla "Santa" numurā jauki izskanējis NicePlace vārds. Māksliniece Ieva Briede izveidojusi lappusi "Radīts Rīgai", kurā līdztekus citu ražojumiem redzamas trīs mūsu veidotas lietas.

Lasīt visu rakstu
2014-02-10

Jauns produkts NicePlace plauktos – aploksnes dāvanu kartēm

NicePlace plauktos iegūlis jauns produkts  aploksnes dāvanu kartēm, kas (nenoliedzam!) tapis saistībā ar grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" piedāvāto dāvanu karti, bet ne tikai.

Lasīt visu rakstu
2014-02-08

Grāmatu un kultūrpreču māja “NicePlace Mansards” piedāvā dāvanu kartes

Kad mūsu veikalā  grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" kaut ko prātam vai sirdij vēlaties iegādāties nevis sev, bet kādam citam, un mulstat no plašā lietu klāsta, piedāvājam izvēli atvieglot ar dāvanu kartes palīdzību.

Lasīt visu rakstu
2014-02-01

Apsveikuma kartiņas īpašiem dzīves brīžiem

Kopš pagājušās vasaras NicePlace arvien vairāk pievēršas produkcijai, ko var dēvēt vienkārši par papīrlietām, šādi cenšoties iziet no mums uzliktā rāmja "suvenīru ražotāji". Tomēr vienlaikus mēs saglabājam ciešu saikni ar Latvijas vēsturisko, ģeogrāfisko un kultūrvidi, kā tas, piemēram, ir kolekcijas "AUSTRA" gadījumā, kur dizains tapis, izmantojot Austras (Saules) koka zīmi.

Lasīt visu rakstu
2014-01-23

RĪGA 2014 uz NicePlace izstrādājumiem

Rīga kā 2014. gada Eiropas kultūras galvaspilsēta ir veiksmīgi startējusi ar virkni atklāšanas pasākumu. Mēs, NicePlace, savukārt piedāvājam virkni piemiņas lietu  sešu veida blociņus un deviņu veidu magnētus  saistībā ar jau ar notikušajiem pasākumiem, piemēram, grāmatu ķēdi, bet ne tikai.

Lasīt visu rakstu
2014-01-09

NicePlace izpārdod “veco” T kreklu kolekciju atlikumus

Neraugoties uz to, ka ziema vēl par mums atcerēsies un apciemos, NicePlace jau domā par vasaru un burvīgo brīdi, kad laukā varēs doties T kreklā. Tamdēļ, lai pavasarī plauktos rastos vieta jauniem dizainiem, esam pieķērušies "veco" kolekciju atlikumu izpārdošanai.

Lasīt visu rakstu