Logo

Aktualitātes 2015

2015-12-10

NicePlace kalendāri šogad, diemžēl, izpaliks

Mīļie, NicePlace draugi! Domājam, ka daļai no jums jau ir radušās nojausmas, bet, protams, mums tas ir jāpaziņo konkrēti: dažādu apstākļu summas rezultātā, izsludinātie NicePlace 2016. gada kalendāri – diemžēl – netiks realizēti. Ticiet, ka par šādu pavērsienu no sirds žēl ir arī mums pašiem.

Lasīt visu rakstu
2015-12-01

NicePlace piedāvājumā jauna veida blociņi

NicePlace preču klāstā parādījušies astoņi jauna veida, tā teikt, kabatas formātas blociņi ar atlokiem, kurus rotā jau redzēti un iecienīti dizaini, kā arī daži jauni dizainiski risinājumi.

Lasīt visu rakstu
2015-10-30

Daži jaunumi NicePlace plauktā

NicePlace plauktos iegūluši daži jaunumi. Rudenīgais laiks aizvien vairāk mudina pagatavot karstu dzērienu, un tagad izvēle, kādu paliktni izmantot zem krūzes, ir kļuvusi plašāka.

Lasīt visu rakstu
2015-09-02

Nāciet pie mums ciemos Baltajā naktī!

Baltajā naktī, kas noritēs jau šajā sestdienā, 5. septembrī, savu artavu kopīgajai pasākumu programmai sniegs arī grāmatu un kultūrpreču māja "NicePlace Mansards", Kr. Barona ielā 21A.

Lasīt visu rakstu
2015-08-07

Mūsdienu Amatniecības festivāls 2015

Šonedēļ NicePlace produkcija būs atrodama jau piekto gadu notiekošajā Mūsdienu Amatniecības festivālā.

Lasīt visu rakstu
2015-08-01

Sižets par grāmatu un kultūrpreču māju

Latvijas reģionu televīzija Re:TV ciemošanās mūsu un apgāda "Mansards" apvienotajā firmas veikalā ir pārtapusi par raidījumu ciklā "Citāda Rīga".

Lasīt visu rakstu
2015-07-17

Lapsu ģimene pilnā sastāvā arī uz T krekliem

Beidzamās nedēļas mums ir tik darbīgas, ka neuzspējam paziņot par visiem jaunumiem, kas iegūluši NicePlace plauktos... Acīgākie jau ir pamanījuši, ka Lapsu ģimene tagad pieejama pilnā sastāvā arī uz T krekliem. Tātad, tapuši krekliņi arī bērniem.

Lasīt visu rakstu
2015-07-15

NicePlace īpašo kartona magnētiņu papildinājums

Jaunie NicePlace dizaini, kas jau kādu brīdi redzami uz T krekliem un pastkartēm, un vēl dažiem mūsu ražojumiem, tagad rotā arī kartona magnētiņus.

Lasīt visu rakstu
2015-07-03

Top jauni krekli arī bērniem

Lai netiktu apdalīta NicePlace ražojumu cienītāju jaunākā paaudzi, Lapsas kundze un Lapsas kungs pārtop Lapsas jaunkundzē un Lapsas jaunskungā un rotās bērnu kreklus.

Lasīt visu rakstu
2015-06-18

Grāmatu un kultūrpreču mājas darbalaiks vasaras Saulgriežos

Arī mēs pievienosimies gada skaistāko svētku - vasaras Saulgriežu/Līgo svētku - svinētājiem, un ziņojam, ka no 20. jūnija (sestdiena) līdz 24. jūnijam (otrdiena) veikala durvis būs slēgtas. Gaidīsim jūs atkal ciemos 25. jūnijā!

Lasīt visu rakstu
2015-06-10

Atbrīvojam plauktus jaunajiem T krekliem, izpārdodot „vecos”

Lai jaunajiem krekliem plauktos būtu vieta, izsludinām "vecā" dizaina kreklu izpārdošanu.

Lasīt visu rakstu
2015-06-08

Jaunie NicePlace T-krekli sāk ieņemt vietu veikala plauktos

Jaunie T krekli, ko solījām ieviest piedāvājumā jūnija sākumā, pamazām sāk piepildīt mūsu "firmas" veikala - grāmatu un kultūrpreču mājas "NicePlace Mansards" - plauktus.

Lasīt visu rakstu
2015-06-08

Īslaicīgie remontdarbi mūsu „firmas” veikalā pabeigts, laiks novērtēt rezultātu

Pēc īslaicīgā mūsu un apgāda "Mansards" kopīgā veikala - grāmatu un kultūrpreču mājas "NicePlace Mansards" - renovācijas pārtraukuma esam atsākuši darbu, kā ierasts, no pirmdienas līdz sestdienai no 11.00 līdz 19.00.

Lasīt visu rakstu
2015-05-27

Īslaicīgas izmaiņas mūsu veikala darba laikā

Pastāvēs, kas pārvērtīsies! Mūsu durvis uz nedēļu tiks slēgtas, lai pēcāk ciemošanās grāmatu un kultūrpreču mājā sniegtu jums vēl lielāku prieku.

Lasīt visu rakstu
2015-05-19

Top jauni vasarīgi koši un latviski krekliņi

Nupat ļoti nopietni esam pievērsušies vienai NicePlace produktu sadaļai, kas tikusi nepiedodami atstāta novārtā ilgāku laiku - T krekliem.

Lasīt visu rakstu
2015-05-19

Paplašinām uzticamo draugu pulku!

Jau ar pirmo iepirkšanās reizi grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards" Rīgā, Barona ielā 21A (pagalmā) jums ir iespēja kļūt par drauga kartes īpašnieku un iegūt īpaši draudzīgas cenas: -10% NicePlace precēm, -15% karstajiem dzērieniem, -20% apgāds "Mansards" grāmatām".

Lasīt visu rakstu
2015-05-13

Šogad Muzeju naktī Latvijā piedalīsies arī grāmatu un kultūrpreču māja „NicePlace Mansards”

Grāmatu un kultūrpreču mājas "NicePlace Mansards" Muzeju nakts programma saucas "KUSTĪGĀS BILDES UN DIVVALODU RAINIS"

Lasīt visu rakstu
2015-05-06

NicePlace piedāvājumā jaunas dāvanu etiķetes jeb piekariņi

Svētki beigušies. Lai dzīvo svētki! Un NicePlace plauktos jauns, īpaši svētkiem piemērots produkts - divpadsmit veida dāvanu etiķetes jeb piekariņi.

Lasīt visu rakstu
2015-05-06

NicePlace direktors Valts Ernštreits saņem Atzinības krustu

Priecājamies, lepojamies un smaidām! Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 25. gadskārtā Atzinības krustu saņēma Valts Ernštreits!

Lasīt visu rakstu
2015-04-21

NicePlace gatavo sortimenta papildinājumu - dāvanu etiķetes

Kamēr jūs pārskatījāt savā īpašumā esošās NicePlace lietas un piedalījāties bilžu konkursā, mums nebija miera un savus prātus un resursus novirzījām jaunu lietu radīšanā.

Lasīt visu rakstu
2015-04-21

NicePlace bilžu konkurss noslēdzies

Liels paldies par iesūtītajām fotogrāfijām un labajiem vārdiem, kas līdz mums nonāca līdz ar tām! Bet – konkurss jau tāpēc ir konkurss, ka visi tajā uzvarēt nevar...

Lasīt visu rakstu
2015-04-13

NicePlace konkurss

Pavasaris atkal mūs ir piemānījis, bet mums ir ideja, kā nedaudz kompensēt tā kaprīzes.

Lasīt visu rakstu
2015-04-02

Jauna papīrlietu kolekcija „Pavasaris”

Teju vai nejauši sanācis, ka tapusi jauna papīrlietu kolekcija, ko esam nodēvējuši par „Pavasari”.

Lasīt visu rakstu
2015-03-15

Ar NicePlace līdzdalību tapuši radoši suvenīri Kultūras ministrijai

2014. gada decembra sākumā Kultūras Ministrija mūsu mākslinieci Zani Ernštreiti piesaistīja projektam, kur viņas uzdevums bija "glābt" jau aizsāktu ideju. Sīkumos neiedziļināsimies, bet ar Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas līdzdalību Zanes domu gājiens pārtapa jaukā piemiņas veltē Kultūras Ministrijas organizēto konferenču, kas notiek Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības padomē ietvaros, viesiem.

Lasīt visu rakstu
2015-02-03

NicePlace krāso

NicePlace piedāvājumā jauns produkts − krāsojamā grāmata "NicePlace krāso", kas tapusi, pārstrādājot un pielāgojot jau esošos NicePlace dizainus īpaši šādam nolūkam.

Lasīt visu rakstu
2015-01-09

Atjaunots dizains „Objektu Rīga”

Piepeši atskārtām, ka mūsu dizains "Objektu Rīga" ir kļuvis, teiksim tā, nepilnīgs. NicePlace māksliniece Zane Ernštreite kļūdu ir labojusi, bet – kā paši saprotat – vēl kādu brīdi pārdošanā būs šī dizaina iepriekšējā versija.

Lasīt visu rakstu
2015-01-01

Lai mums visiem šogad gabaliņš debesu arī uz zemes!

Lasīt visu rakstu