Logo

NicePlace filosofija

Zīmols NicePlace tapis 2006. gadā kā Latvijas dizaina suvenīru ražotājs. Pastāvēšanas laikā NicePlace izveidojis vairāk nekā simt suvenīru dizainu visdažādākajām Latvijas vietām. Kopš 2010. gada suvenīru jomā NicePlace aktīvi sadarbojas ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, vēl plašāk iepazīstinot Latvijas iedzīvotājus un viesus ar Latvijas kultūras mantojumu, ar ko guvis arī plašu atzinību. Atzīmējot NicePlace nopelnus Latvijas kultūras mantojuma izcelšanā, 2011. gadā uzņēmumam piešķirts Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas un UNESCO atzinības raksts.

Kopš 2011. gada NicePlace īpaši pievērsies papīrlietu veidošanai no Latvijā ražota pārstrādātā papīra, iepazīstot šī papīra izmantošanas iespējas un piešķirot šim tradicionālajam Latvijas materiālam jaunas, mūsdienīgas kvalitātes.

Ražošanas principi

Produkcijas veidošanā NicePlace izmanto pašu veidotus autordizainus un tehnoloģiskos risinājumus, maksimāli iesaistot vietējo ražošanas potenciālu, tostarp izejvielas. Par NicePlace izstrādājumiem var droši teikt, ka tie tapuši Latvijā. Starp citu – ne viens vien izstrādājums patiesībā ir veidots ar rokām un tātad tajos ielikta īpaša attieksme.

FSC (atbildīga mežu apsaimniekošana)

FSC zīme ir izveidota, lai iezīmētu ražojumus, kas tapuši dabai un it īpaši mežiem draudzīgā veidā – saudzīgi attiecoties pret koksni un koksnes produktiem no pirmā koka asna līdz pat koka galdam vai papīram. NicePlace ir pirmais FSC sertificētu izstrādājumu tirgotājs Latvijā un lielākā daļa kopš 2013. gada tapušo NicePlace papīrlietu ir pilnībā FSC sertificētas.

Reciklētais papīrs

NicePlace ir zaļi domājošs uzņēmums. Gan iepakojumā, gan izstrādājumos NicePlace cenšas iespējami daudz lietot reciklētus – no atkārtoti pārstrādātām izejvielām ražotus – materiālus. It īpaši tas attiecināms uz NicePlace veidotajām papīrlietām, un vēl jo vairāk uz tām, kas tapušas no Latvijā ražotā papīra. Reciklētais papīrs ir savdabīgs – nepastāvīgāks, trauslāks un raupjāks, nekā tā izsmalcinātie un gludi sapucētie sugasbrāļi. Tomēr tieši reciklētais papīrs piedāvā neaizmirstamu redzes un taustes piedzīvojumu. Un daudz tiešāku saikni ar dabu un pasauli ap mums.